(0482) 37 37 33 Перезвонить мне

07

Кварцові стільниці для кухні - кращий вибір

17.07.2014
Кварцові стільниці для кухні - кращий вибір

Штучний кварцовий камінь по ряду експлуатаційних характеристик перевершує навіть натуральний камінь. Саме тому, кварцові стільниці вважаються кращим вибором для кухні. Проте камінь вимагає правильної обробки. Про технологію виробництва, різноманітності варіантів кварцових стільниць і правилх експлуатації розповів технічний директор ТМ Lightstone Євген Панін.

 

- У лінійці нашої продукції представлені три бренди: NewLight, HanStone, Neolith. У кожного з них свої переваги та особливості.

 

Наша інновація - це стільниці для кухні NewLight, збалансоване поєднання якості та ціни. Вартість кварцових стільниць NewLight помітно нижче, ніж у аналогічних виробів інших марок. Пояснюється це просто.

 

Нами була розроблена спеціальна технологія. Для виготовлення стільниць NewLight використовується кварцовий камінь товщиною 12 мм. Проте, стандартна товщина стільниці зберігається - 40 мм. Чому? Тому що знизу виготовляється  наповнення за технологією «сендвіч»: шар каменю, шар полістиролу, лист поліпропілену. В результаті - готовий виріб в рази легше і дешевше.

 

Цінова політика відрізняється від подібних продуктів за рахунок того, що у нас налагоджено масове виробництво - цех знаходиться в Одесі, куди йдуть прямі постачання кварцового каменю. Ми випускаємо стільниці для кухні NewLight стандартних розмірів - довжиною 3 м і 1,5 м, шириною 60 см. У комплект можна підібрати:

- пристінний профіль, стандартний розмір його 2х3 см, довжина 3 м.

-торцеву планку з кварцу. Так що є можливість зробити комплектний дизайн стільниці для кухні - заторцевать її з боків.

 

Інші наші продукти - кварцові стільниці з каменю HanStone і керамічні стільниці Neolith. Кварцовий камінь HanStone (Південна Корея) відрізняється багатою палітрою кольорів і декорів. Таким чином, можна підібрати якісну кухонну стільницю під будь-який стиль і кольорове рішення. Крім того, експлуатаційні характеристики дозволяють використовувати цей камінь для виготовлення підвіконь, східців, облицювання камінів та ін. Наше обладнання дозволяє виконувати індивідуальні замовлення з кварцового каменю HanStone, в тому числі складні форми з радіусами.

 

У керамічних стільниць Neolith свої переваги. Кераміка відрізняється неперевершеною твердістю поверхні, яку неможливо подряпати ножем у поєднанні з легкістю, а також, особливою ​​насиченістю кольору, Це вибір для тих, хто цінує ексклюзивність, оригінальність.

 

Мене часто запитують, наскільки довговічні і стійкі до зовнішніх впливів кварцові стільниці. Моя відповідь на подібні питання - у звичайних побутових умовах зіпсувати ці стільниці неможливо. Кажу це не тільки як фахівець, який працює з кварцовим каменем, але і як споживач: у мене вдома на кухні встановлена ​​наша стільниця HanStone білого кольору. І ось вже 3 роки - все чудово. Під звичайними умовами я розумію: організацію роботи на кухні, коли для обробки  м'яса є спеціальна дошка, коли є підставка для гарячих предметів та ін. Звичайно, можна влаштувати на кухонній стільниці справжній «полігон» - різати, бити, колоти, ставити гаряче. Але в такому випадку за довговічність будь- якої стільниці поручитися буде складно.

 

Можу точно сказати, що у порівнянні зі стільницями, виконаними з інших матеріалів, у кварцових стільниць відмінна волого-і термостійкість, вони не бояться забруднень, не вбирають запахи, воду та інші рідини, їх можна очистити будь-якими засобами побутової хімії. Тому згоден з тим, що кварцові стільниці - це кращий вибір для кухні.