(0482) 37 37 33 Передзвоніть мені

01

new light

  • Стільниці

Компанія Термопал презентує для Вашої уваги революційне рішення для кухонь – кварцеві стільниці New Light. Стільниці виготовлені по принципу “сендвіч”, де її лицева частина із кварцу завтовшки 12 мм, а наповнення – із спіненого полістеролу.

Для зручності кріплення стільниці та надійного встановлення низ стільниці має основу із білого пропілену. Передній торець виготовлений також із кварцу, що з’єднаний із основою під кутом 45 градусів і склеєний двохкомпонентним клеєм.

Ціна: за замовленням
де купити

Текст

Ціна: за замовленням
де купити
гортайте вниз
гортайте вниз
В чому секрет?
  • 1Нова технологія виготовлення стільниць за принципом “cендвіч”, з використанням найтоншого слябу кварцу – 12 мм. При цьому збережено всі експлуатаційні якості виробу.
  • 2Інноваційні способи обробки каменю, розроблені у тісній співпраці з італійськими інженерами. Ці способи дозволяють набагато ефективніше використовувати виробничі потужності.
  • 3Найновіше обладнання та спеціально запроектований технологічний процес для виготовлення цих стільниць дозволили в рази знизити собівартість продукції. Для прикладу: більшість виробників обробляє торцеві фаски вручну, що є дорогим і довготривалим процесом. Компанія Термопал має обладнання, що дозволяє в зміну обробити до 1500 метрів погонних торця стільниці.
Переваги
  • 1Стільниці завжди є в наявності на складі дилера
  • 2Продавці-консультати пояснять та розкажуть про правила та особливості використання стільниць
  • 3Ви можете оформити доставку своєї продукції до вашого дому. Також тут Ви можите замовити послугу на монтаж стільниці на вашу кухню.
Доступні декори Конструкція стільниці
Конструкція стільниціДоступні декори
Конструкція стільниці
як купити

Стільниці New Light реалізуються готовими виробами шириною 600 мм, товщиною 40 мм і довжиною 3000 мм. Якщо Ваша кухня кутового типу, і має, наприклад, такі розміри 2400 мм по одній стіні і 1800 мм по другій стіні. В такому разі Вам необхідно придбати дві плити стільниці по 3000 мм і дві торцеві планки для заклеєня торців (в разі, якщо вони видимі).

Також Вам необхідно придбати 2-3 упаковки клею, для приклеювання торцевих планок та зклеєння стиків. По бажанню Ви можите придбати пристінний профіль, який продається погонажем по 3 метри.

Якщо ж Ваша кухня пряма і, наприклад має розмір 2900 мм. В такому разі Ви можете придбати одну плиту стільниці довжиною 3000 мм і дві торцеві планки. Також клей і по бажанню пристінний профіль.

Технічні характеристики
  • Стільниці
Стільниці

Довжина: 3 м

Ширина: 0,6 м

Товщина: 4 см

де купити
Стільниці

Довжина: 3 м

Ширина: 0,6 м

де купити
Відео про використання NEW LIGHT